.

FİRMA PROFİLİ

BEDİRHAN CAM BALKON; Konyada Cam balkon, alüminyum doğrama ve alüminyum korkuluk sistemlerinin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden İkizler Sıvama, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Hizmet halkamızın içinde; Cam balkan, katlanır cam balkon, alüminyum doğrama kapı ve pencere, alüminyum doğrama ofis bölme, alüminyum doğrama vitrin, alüminyum merdiven korkuluğu, alüminyum pencere korkuluğu ile alüminyum sistemler yer almaktadır.


Hizmet verdiğimiz sektörde, geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların anahtar teslimi alüminyum sistemleri talepleri başarıyla karşılanmıştır.


Ürün kalitemiz ve usta işçiliğimiz sizlere, güven verecektir.


Firmamızın en önemli düsturu, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden, zamanında işe başlamak ve söz verdiğimiz günde işimizi sorunsuzca teslim etmek üzerine kuruludur.


Vizyon ;


Müşterilerimizi ve işimizi günü birlik düşünmeden, uzun soluklu ilişkilere yelken açarak, müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize Alüminyum sistemlerle ile ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


cam balkon, Konya cam balkon, alüminyum doğrama, alüminyum korkuluk, katlanır cam balkon, camlı balkon, cam balkoncu, cam balkon fiyatları

ARA

WHATSAPP